12. lutegogodz. 11.oo WOK Hutnik – wykład Pana doktora Jacka Putza pt.”Waga miłości w trzecim wieku”.

19. lutego – spotkanie literacko – karnawałowe w świetlicy w Leszczydole-Działki pt. „Jan Kochanowski – mistrz poezji z Czarnolasu”.

Zbiórka wyjazdowa przy WOK Hutnik o godz. 10.oo.

Zarząd Wyszkowskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku informuje, że impreza karnawałowa „Odczarujmy jesień życia”  odbędzie się dnia 9.lutego (zamiast 2.lutego) o godz. 16.oo w sali widowiskowej WOK Hutnik.

Organizatorzy – Rada Seniorów –  przepraszają za zmianę.

Zarząd informuje, że od organizatorów otrzymał 47 wejściówek, które będą do odebrania w dniu imprezy przed wejściem na salę widowiskową. Serdecznie zapraszamy.

26. lutego – wyjazd do Akademii Humanistycznej w Pułtusku na wykład Pani dr Bożeny Czerwińskiej.

Zbiórka wyjazdowa przy WOK Hutnik o godz.16.oo.