Wytrwała grupa seniorów z kółka turystycznego przy Wyszkowskim Uniwersytecie Trzeciego Wieku, pod czujnym okiem pana Jerzego Sitka, wybrała się na ostatnią w tym roku wyprawę autokarowo-pieszą na wigilijne spotkanie do domku letniskowego w Kamieńczyku. Przemiłymi gospodarzami byli Krystyna Zubek i Stanisław Mróz.Mroźna zima nie odebrała żaru serc i ochoty na wspólne kolędowanie. Ogień z kominka rozgrzewał nie tylko nasze serca, ale i kiełbaski pieczone nad ogniem. Za szczęśliwy powrót do Wyszkowa dziękujemy synowi pana Jurka Sitka, który kolejny raz pokonał wymagające przeszkody terenowe (tym razem wysokie zaspy śniegowe).